Skladník/manipulant a správce objektu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Silic Média s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - skladník/manipulant a správce objektu.

Reklamní agentura Silic Média shání na centrálu v Úvalech u Prahy šikovného všestranného člověka, který bude schopen se postarat o expedici zboží a všeobecnou údržbu budovy a automobilů. Náplň práce - Expedice zboží, přijímání, vybalování a kontrola zásilek - Správa budovy – drobné opravy, údržba budovy a zahrady - Údržba služebních aut - Komunikace s celními úřady - Přeprava zásilek Požadujeme - Manuální zručnost a fyzickou zdatnost - Řidičský průkaz skupiny B - Orientace po Praze - Znalost práce na PC - Časovou flexibilitu a odpovědnost Nabízíme - Zaměstnání na HPP - Pracovní dobu PO - PÁ - Přátelský kolektiv - Zajímavé finanční ohodnocení

Společnost

Silic Média s.r.o

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 232, 250 82 Úvaly, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Silic Média s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Silic Média s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému