Vedoucí informačních středisek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost České Švýcarsko o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovníků informačních služeb - vedoucí informačních středisek.

Místo výkonu práce: České Švýcarsko o.p.s., Křinické náměstí č.p. 1161/10, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka, Náplň práce pozice: -tvorba nového konceptu a nastavení obchodní (prodejní) strategie společnosti v jejích IS; -řízení a správa provozu tří IS; -správa interaktivní expozice o Českém Švýcarsku; -plánování, stanovení cílů, příprava rozpočtu, kontrola čerpání a plnění prodejních ukazatelů; -volba sortimentu a prodejních kanálů; -zajištění distribuce zboží do prodejen a infostředisek v okrese Děčín a v Saském Švýcarsku, komunikace s dodavateli, vedení skladového hospodářství; -vedení centrální pokladny + pokladny informačních středisek a odpovědnost za správnost pokladen (měsíční přehledy pokladen); -kompletní vedení pracovníků IS, Kvalifikační požadavky: -alespoň 3-leté zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků, -zkušenost s organizací maloobchodu v oblasti rychloobrátkového zboží, -zkušenosti s reklamou, -IT gramotnost (World, excell,PP, aktualizace webu), -aktivní němčina na úrovni pro obchodní jednání, -nutný řidičský průkaz skupiny B Požadované podklady: -CV, -motivační dopis v NJ, -výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, Bližší informace: kontakt/cs/volna-mista

Společnost

České Švýcarsko o.p.s.

Lokalita pracoviště

Křinické náměstí 1161, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti České Švýcarsko o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost České Švýcarsko o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému