Operátor klientské péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Creamfinance Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři - operátor klientské péče.

Místo výkonu práce: Argentinská č.p. 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Šimček Samuel, tel.: kontakt, po-pa 13:00 - 16:00, e-mail: kontakt Náplň práce: komunikace s klienty prostřednictvím telefonu, emailu, chatu anebo Skype (pouze pasivní komunikace) poskytování základních informací, řešení vzniklých problémů, zpracování požadavků a řešení reklamací klientů práce s interním CRM, aktualizace a doplňování informací úzká spolupráce s ostatními týmy Požadujeme: výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti proklientsky orientovaný přístup schopnost aktivně řešit nestandardní situace schopnost pracovat pod tlakem v dynamicky se vyvíjejícím prostředí schopnost samostatně se rozhodovat a řešit více úkolů najednou uživatelskou znalost práce s počítačem výhodou je praxe v oboru Nabízíme: konkurenční plat a balíček benefitů dynamické a mezinárodní pracovní prostředí silný růst a možnosti vzdělání mladý přátelský tým a neformální atmosféra unikátní firemní kulturu Nástup je možný ihned, místo výkonu práce je Praha 7. Životopisy prosím zasílejte na email kontakt

Společnost

Creamfinance Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Argentinská 286, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zprostředkovatel v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Creamfinance Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Creamfinance Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému