Pro našeho klienta, stabilní českou výrobní společnost hledáme šikovné kandidáty na pozici CNC SEŘIZOVAČ!

CNC SEŘIZOVAČ

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Máte zkušenosti s obsluhou, seřizováním a úpravou CNC obráběcího centra (soustruh, fréza)? Setkal jste se s multifunkčními stroji značky Mazak Integrex či Mazak Variaxis? Jste zruční a pracovití? Umíte číst technickou dokumentaci a hledáte aktuálně uplatnění v rámci Jihomoravského kraje? Dynamická firma s jasnou vizí hledá zkušeného kolegu!

Náplň práce:
• obsluha: CNC obráběcí centrum, soustruh, fréza
• práce se stroji značky Mazak Integrex, Mazak Variaxis, CNC Mori Seiki,
Cubolux, apod.
• seřizování nástrojů pro obrábění
• úpravy programu dle technické dokumentace
• provádění mezioperační kontroly
• příprava materiálu
• kooperace s dalšími odděleními

Požadujeme:

• SŠ - technický směr výhodou
• min 2 - 3 roky praxe na obdobné pozici
• orientace v prostředí strojírenské výroby
• schopnost tvorby CNC programů
• dobrá orientace v technické dokumentaci
• manuální zručnost, schopnost logického uvažování, flexibilita
• dokumentace, samostatnost a zodpovědnost
• ochotu pracovat na dvě směny

Nabízíme:

• zázemí stabilní a zároveň dynamické společnosti
• možnost práce s multifunkčním centrem s 9 osami, dvěma vřeteny a dvěma nástroji v řezu Mazak Integrex i200 ST-1500
• odpovídající finanční ohodnocení
• podílení se na zajímavé prototypové výrobě
• nástup možný ihned

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Seřizovač CNC strojů v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Programátor CNC/PLC, Seřizovač CNC strojů, Operátor (CNC) strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému