OBCHODNÍ PORADCE, PORADKYNĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní poradce, poradkyně.

SŠ vzdělání, komunikační dovednosti, schopnost pracovat na vlastním rozvoji, orientace ve financích, ochota vzdělávat se, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, obchodní zkušenost, příjemné vystupování. Mzda od 20 000 Kč, pracovní smlouva nebo DPČ, pružná pracovní doba, nástup od 1.3.2016, pracoviště Opava, nabízíme převod stávajících klientů do vlastní správy s provizí, motivační odměňovací systém a fixní finanční podporu nejen v prvním roce, zaškolení v obchodních dovednostech. KO: Vychodilová Věra Ing., e-mail: kontakt

Společnost

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému