Obsluha lisovacích zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Marius Pedersen a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti odpadu a čištění - obsluha lisovacích zařízení.

Pracoviště: Ostrava Hrabová, průmyslová zóna ve firmě HP Pelzer s.r.o. V případě zájmu své životopisy zašlete na: kontakt nebo volejte od 8.00 do 16.00 hod. na tel.: kontakt. Osobní schůzka po předchozí domluvě. Požadavky: Vyučení, obsluha VZV výhodou, dobrá pracovní morálka, spolehlivost. Pracovní doba pondělí až pátek, víkendy volné. PP na dobu neurčirou.

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Marius Pedersen a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Marius Pedersen a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému