Operátor/ka likvidace tříděného odpadu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Marius Pedersen a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti odpadu a čištění - operátor/ka likvidace tříděného odpadu.

Pracoviště: Ostrava Hrabová, průmyslová zóna ve firmě HP Pelzer s.r.o. V případě zájmu své životopisy zašlete na: kontakt nebo volejte od 8.00 do 16.00 hod. na tel.: kontakt. Osobní schůzka po předchozí domluvě. Požadavky: Vyučení, obsluha VZV výhodou, dobrá pracovní morálka. PP na dobu neurčirou.

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Marius Pedersen a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Marius Pedersen a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému