Programátor zaměření front-end - obez Zašová, okres Vsetín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - programátor zaměření front-end - obez zašová, okres vsetín.

Místo výkonu práce: obec Zašová, Vsetín, Kontakt: kontakt. - zaslat CV s názvem pozice Baví Vás programování? Chcete pracovat na vývoji vlastních vnitropodnikových aplikací? Máte zkušenosti s HTML5, CSS3 , s responzivním webdesignem, Javasriptem a JQuery? Pokud ano, rádi bychom Vám představili pozici pro obchodní společnost, která působí v oblasti automotive. Co je náplní práce? Tak především... - front-end - vývoj vnitrofiremních řešení postavených především na HTML - řezy grafiky - spolupráce s programátorským jádrem - popisy zdrojového kódu - dostupnost a funkčnost - vývoj nových řešení - Web, vnitropodnikové tablety, intranet, CRM Co je výhodou? Výhodou je znalost LESS, Twitter, Bootstrap, Photoshop a zkušenosti s těmito aplikacemi A co Vám nabídneme my? Budete pracovat v mikrotýmu několika osob, v přátelském, profesionálním zázemí moderní firmy. Projdete si úvodním školením na které pak bude navazovat vzdělávací program. A samozřejmě i u nás máme velkou nabídku benefitů, jako např. - příspěvek na stravování, PP/ŽP, cafeterii, 3dny sickday, možnost zapůjčení vozového parku, firemní setkávání, odměňování za mimořádné přínosy, příspěvek na ubytování nebo dopravu. Pokud jsme Vás tedy zaujaly, dejte nám vědět a společně už něco vymyslíme!

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému