OPERÁTOR/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AICHI MAGFINE CZECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - operátor/ka.

Na jakou pracovní náplň se můžete těšit: - obsluha výrobní linky - magnetizace kovových součástek - odstraňování jednoduchých závad na zařízení - 100% kontrola kvality výrobků - balení a ukládání výrobků - čištění strojů a zařízení - základní úklid pracoviště - vedení záznamů o kontrole kvality - dodatečná kontrola dle instrukcí Bude skvělé, pokud umíte, ovládáte anebo je Vám vlastní: - SOU v technickém, strojním oboru - uvítáme praxi ve výrobní společnosti minimálně 1 rok, automotive výhodou, není však podmínkou, vhodné i pro absolventy výučních oborů - schopnost používat různá měřidla pro měření parametrů výrobku - schopnost posuzovat výrobní a kvalitativní parametry - manuální zručnost - přesnost a důslednost - zodpovědnost a pečlivost Co Vám za Vaši práci můžeme nabídnout: - práci v malé výrobní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení, stravenky, příspěvek na dopravu - práce v nepřetržitém provozu - pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Lokalita pracoviště

Heyrovského 488, 463 12 Liberec 25 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AICHI MAGFINE CZECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AICHI MAGFINE CZECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému