Dělnící - technické čištění a úklid

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DERICHEBOURG CZECH REPUBLIC, organizační složka Česká republika hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci - dělnící - technické čištění a úklid.

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry, areál T.P.C.A. Náplň práce: technické čištění a úklid - čištění lakovacích kabin a linek, ošetření stěn a technologických zařízení ochrannými přípravky a jejich ochrana fóliemi, odlakování roštů, čištění strojů a technologického vybavení. Běžný úklid - pravidelné úklidy kancelářských prostor, restroomů, WC, zimní zahrady, třídění odpadů atd. Nabízíme: příspěvek na stravování, příplatky + bonusy. Kontakt e-mailem nebo telefonicky. Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.

Společnost

DERICHEBOURG CZECH REPUBLIC, organizační složka Česká republika

Lokalita pracoviště

Ovčáry, 280 02 Kolín 2 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 440 - 18 480 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DERICHEBOURG CZECH REPUBLIC, organizační složka Česká republika výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DERICHEBOURG CZECH REPUBLIC, organizační složka Česká republika o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému