Inspektor/ka výstupní kontroly

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Morpho Cards Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - inspektor/ka výstupní kontroly.

Místo pracoviště: Ostrava Kontakt: emailem Pracovní náplní této pozice bude kontrola (zpravidla vizuální) polotovarů nebo hotových výrobků dle daných pravidel a požadavků. Inspektor výstupní kontroly upozorňuje na neshody, uvolňuje nebo blokuje tok polotovarů či výrobků k dalším operacím. Záznamy o kontrole se zapisují do protokolů kvality. Požadujeme: SŠ vzdělání znalost práce s PC (MS Office) zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost zkušenosti s prací oddělení kvality vítána Nabízíme: zázemí nadnárodní prosperující společnosti získání nových zkušeností, prohloubení praxe a profesní růst prohloubení odborných i jazykových znalostí díky spolupráci s ostatními zahraničními pobočkami další benefity (kurzy AJ, stravenky, vzdělávací programy) Směnnost: nepřetržitý provoz, 12-ti hod. směny(6:00 - 18:00 či 18:00 - 6:00) v režimu krátký/dlouhý týden Typ pracovního poměru: hlavní, práce na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou Nástup ihned Mzdové ohodnocení: od 15.000 + cílové odměny Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na emailovou adresu kontakt Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte, prosím, název pozice - inspektor výstupní kontroly

Lokalita pracoviště

Jelínkova 1174, 721 00 Ostrava 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Morpho Cards Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Morpho Cards Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému