Servisní technik junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost REGENERSIS (Czech) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - servisní technik junior.

Zabýváme se opravou elektroniky, jako jsou tablety, notebooky, základové desky, čtečky do skladu, scannery, apod. Spolupracujeme s významnými klienty z celé Evropy. Pro novou linku - opravy základových desek - aktuálně hledáme kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK JUNIOR Tvojí náplní práce bude: Diagnostika základový desek pro opravy smartphone, tabletů, notebooků. Posuzování způsobu opravy na základě finanční výhodnosti (scrapovost). Nahrávání firmware. Pájení komponent, výměna čipů. Co očekáváme: SOU/ SŠ (ideálně elektro (slaboproud), nebo mechanik opravář). Předchozí zkušenost v obdobném pracovním zaměření - výhodou. Zkušenost s opravami ze servisu nebo praxe jako servisní technik - výhodou. Min. základy AJ, schopnost základní domluvy. Spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, schopnost týmové spolupráce, flexibilita. Co můžeme nabídnout: Zajímavou práci v perspektivním oboru IT, elektroniky. Zaměstnání v nové moderní společnosti, v příjemném kolektivu. Možnost profesního růstu, dáváme příležitost růstu Tvého potenciálu. Půl roční odměny pro nejlepší zaměstnance, 5 týdnů dovolené, stravenky (80kč/den), firemní akce (Sportovní den, vánoční večírek, atd.). Vstupní zaškolení, možnost školení v zahraničí (nutná znalost AJ, popř. NJ). Pracovní doba: 7,00-15,30h. Staň se součástí našeho týmu, neváhej a zašli životopis na email: kontakt

Společnost

REGENERSIS (Czech) s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Dolní drahou 105, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 800 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti REGENERSIS (Czech) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost REGENERSIS (Czech) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému