Obchodní spojka pro O2 s exkluzivitou v regionu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O2 Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní spojka pro o2 s exkluzivitou v regionu.

Místo výkonu práce: Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj Kontakt: kontakt, e-mail: kontakt Hledáme komunikativního člověka, který se stane místním primárním kontaktem se světem O2. Co budete dělat: o Péče o exkluzivně svěřenou oblast zákazníků - občanů (dle databáze stávajících zákazníků), sem tam i malé firmy o Propagace a prodej produktů O2 - internet, O2TV, mobilní internet, volání a další o Navazování nových obchodních vztahů v regionu o Běžné instalace (xDSL, O2TV) a "primární místní kontakt" pro O2 zákazníky Co má a umí ten/ta, koho hledáme: o Zájem o telekomunikace a moderní technologie o Dlouhodobá působnost v regionu, znalost lokality a jejích obyvatel o Proaktivní přístup k práci, komunikativnost o Základní technické znalosti (zapojení modemu, TV atd.) o Prodejní zkušenosti Co za to: o Práce v blízkosti Vašeho domova o Spolupráce na HPP přes agenturu práce o Zajímavé finanční ohodnocení - pomoc v počátku + provizní systém s fixní složkou o Zaměstnanecké benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké telco benefity (internet, volání, televize) za zvýhodněné ceny pro Vás a Vaše blízké atd. o Exkluzivita v regionu, přidělené portfolio klientů a prezentační vybavení (tablet, modem, STB apod.) o Propracovaný systém zaškolení a následná podpora ze strany seniorního manažera

Lokalita pracoviště

Za Brumlovkou 266, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O2 Czech Republic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O2 Czech Republic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému