OPERÁTOR CHEMICKÉ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu - operátor chemické výroby.

OPERÁTOR CHEMICKÉ VÝROBY Popis pracovních činností: Samostatná obsluha výrobních zařízení, jejich základní údržba a čištění, manipulace se vstupními materiály a hotovými výrobky - nejedná se o linkou výrobu. Sledování hodnot a parametrů při obsluze a řízení technologických procesů ve výrobě. Příprava a úprava chemických látek a surovin pro procesy chemické výroby. Práce na 8,5 hodinové směny v nepřetržitém provoze. Požadujeme: Vyučení nebo SŠ a především chuť pracovat. Chemické vzdělání či praxe z chemické výroby je výhodou. Zaměstnanecké výhody: - Jistotu práce u prosperující mezinárodní firmy - 5 týdnů dovolené od samého začátku PP - Stravenky 90kč - Finanční ohodnocení odpovídající Vaším zkušenostem - možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou HLÁSIT SE: Lenka Jánská POUZE EMAILEM : kontakt

Společnost

Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Litvínov 1, 436 01 Litvínov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému