Zdravotní sestra/bratr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GERONTOLOGICKÉ CENTRUM hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní všeobecné sestry se specializací - zdravotní sestra/bratr.

Nabídky zasílejte, volejte: M.Vojtová tel.: kontakt, mob:kontaktemail: kontakt , nástup možný od 1.4.2016. kontakt Nestátní zdravotnická příspěvková organizace , přijme zdravotní sestru u lůžka, s odbornou způsobilostí v oboru. Požadujeme schopnost práce se seniory, samostatnost, ochota dalšího vzdělávání. Nabízíme zaměstnání v malém kolektivu na HPP, základní plat od 20.tis. do 35.tis, dle praxe, 5 týdnů dovolené, příplatky.

Lokalita pracoviště

Šimůnkova 1600, 182 00 Praha 82 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní všeobecné sestry se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GERONTOLOGICKÉ CENTRUM výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GERONTOLOGICKÉ CENTRUM o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému