Střihač textilu v oděvní výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nanospol, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - střihač textilu v oděvní výrobě.

Pracovní náplň: * přejímka, výběr, kontrola a příprava oděvních materiálů * pokládání a vrstvení oděvního materiálu * kreslení a přenos střihových poloh na oděvní materiál * stříhání a řezání dílů a součástí výrobku Požadujeme: * schopnost rychle se učit novým věcem a postupům * loajalitu vůči firmě * schopnost pracovat v týmu * pokud možno vyučení v oboru švadlena nebo krejčová Nabízíme: * spolupráci na plný pracovní úvazek, popř. i částečný * pracovní poměr na dobu neurčitou * hodinovou mzdu * zaučení a práci pod odborným vedením * nástupní plat 11.200 Kč + osobní ohodnocení dle praxe, kvalifikace, výkonnosti * pracovní doba od 6:00 - 14:30 hod. * nástup možný ihned Po zaučení očekáváme: * samostatné sestavování střihových poloh * schopnost optimalizovat využití materiálu

Společnost

Nanospol, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Halasovo náměstí 842, 638 00 Brno 38, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 200 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nanospol, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nanospol, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému