střihač/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DITA výrobní družstvo invalidů hledá vhodného kandidáta na pozici Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - střihač/ka.

střihání, pokládání a natahování látek, práce vestoje, pož.: nutná počítačová gramotnost (obsluha cutteru - zaučíme), nutná zručnost, výhodou textilní vzdělání, nástup možný ihned - na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, závodní stravování, sleva v podnikové prodejně, kontakt e-mailem, osobně na adrese pracoviště

Společnost

DITA výrobní družstvo invalidů

Lokalita pracoviště

Stránského 2510, 390 02 Tábor 2 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DITA výrobní družstvo invalidů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DITA výrobní družstvo invalidů o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému