UČITEL 2. STUPNĚ ZŠ - APROBACE MATEMATIKA - FYZIKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Budkov hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol - učitel 2. stupně zš - aprobace matematika - fyzika.

Požadované vzdělání: Odborná kvalifikace vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd dle §8 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis elektronicky na emailovou adresu: kontakt, či poštovní zásilkou na adresu: ZŠ a MŠ Budkov 5, 675 42 Budkov. Nabídky uchazečů budou přijímány do 24. června 2016. Vybraní uchazeči budou individuálně osloveni za účelem sjednání termínu ústního pohovoru, kde následně předloží listiny prokazující splnění předpokladů pro výkon práce, které budou upřesněny.

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Budkov

Lokalita pracoviště

Budkov 5, 675 42 Budkov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel základní školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé na 2. stupni základních škol

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 530 - 27 940 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Budkov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Budkov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému