AUTOMECHANICI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Automechanika, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - automechanici.

Kontakt telefonický pan Přibyl Jiří tel.č. kontakt, e-mail: kontakt. Pracovní náplň: diagnostika a opravy závad automobilů, vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel, servis a opravy vozidel. Požadujeme: SŠ s výučním listem případně maturitou v odboru automechanik, praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B, uživatelská znalost práce na PC, diagnostika závad automobilů, technická znalost automobilů a technických norem, technické a technologické znalosti v autoopravárenství, ochotu vzdělávat se v oboru, aktivní přístup k zákazníkovi Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, pravidelné vzdělávání v oboru, platové ohodnocení závislé na výkonu, firemní stravování.

Společnost

Automechanika, a.s.

Lokalita pracoviště

Letecká 3753, 796 01 Prostějov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 700 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Automechanika, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Automechanika, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému