Specialista zásobování a nákupu s angličtinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí - specialista zásobování a nákupu s angličtinou.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt - zaslat CV. POPIS POZICE zpracovává požadavky na nákup prochází nabídky, připravuje srovnávací přehledy a objednací návrhy připravuje, aktualizuje a nahrává data objednacích návrhů do systému pro validaci provádí kontroly cen ve smlouvách a posuzuje jejich správnost zpracovává dokumentace nutné pro strategické činnosti nákupu rozvíjí, udržuje a aktualizuje evidenci smluv provádí kontroly cen ve smlouvách a posuzuje jejich správnost vytváří reporty požadované vedoucím nákupu a nákupčím (Lead Buyers/ Buyers) je kontaktní osobou pro požadavky koncových uživatelů, skladů, finančního oddělení zřizuje a udržuje elektronickou databázi smluv PROFIL KANDIDÁTA VŠ vzdělání min. 1 rok praxe na obdobné pozici – podmínkou znalost AJ (min. úroveň B2) - podmínkou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint) znalost SAP – výhodou pečlivost, flexibilita, aktivní přístup k řešení úkolů, samostatnost NABÍZÍME smlouva na dobu určitou, aktuálně v rozsahu 6 měsíců s možnost prodloužení mluvní vztah se řídí pravidly o agenturním zaměstnávání přesun do stavu je možný, ale aktuálně ne plánovaný

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nákupčí v oboru Nákup

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému