DPP - PRODEJCE/ADMINISTRATIVA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROtest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků - dpp - prodejce/administrativa.

Jedná se o nabídku výrobků firmy Eurotest na výstavách v České republice a na Slovensku v kombinaci s administrativní prací.Administrativní práce mohou být i z domova (mailová korespondence se zákazníky). Více o našich výrobcích a firmě se dozvíte na kontakt Výstavy jsou plánované dlouho dopředu , jedná se o jednu nebo dvě výstavy za měsíc ( dle dohody).Lze si tedy svůj čas dobře plánovat . Výstava trvá zpravidla od pátku do neděle.

Společnost

EUROtest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Návsi 84, 370 08 České Budějovice 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROtest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROtest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému