MES Specialista - Ostrava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - mes specialista - ostrava.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt - zaslat CV. Nastartujte svou kariéru u jedné z největších firem v Moravskoslezském kraji! POPIS POZICE Vaší náplní práce bude podpora a administrace MES systémů (nebojte, tady Vás důkladně zaškolí). Budete spolupracovat při podpoře a údržbě existujících aplikací a kontrolovat systémy (zálohování, monitorování, tuning). To vše budete také dokumentovat pro vedení. PROFIL KANDIDÁTA Pokud máte dostudovanou VŠ s technickým zaměřením, alespoň rok praxe na obdobné pozici a dokážete se domluvit anglicky, jste náš člověk! Pokud máte znalosti a zkušenosti s C#, .NET, ASP.NET, IIS, SQL, MS Office, pak není o čem přemýšlet! Takže pokud hledáte práci v IT, kde využijete angličtinu a budete moct řešit problémy, jak samostatně, tak v týmu, tak nám pošlete svůj životopis a více to probereme osobně. NABÍZÍME Společnost patří k nejmodernějším v Evropě. Významně se podílí na ekonomice regionu i celé České republiky. Nabízí velké množství zaměstnaneckých benefitů a možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu. Pokud Vás zajíme více, kontaktujte nás!

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému