Technik IT v telekomunikacích

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OneSide s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici počítačových sítí a systémů - technik it v telekomunikacích.

Místo výkonu práce: Havlíčkovo nám. č.p. 3/15, 252 19 Rudná u Prahy Požadujeme: - alespoň základní znalosti v oblasti telekomunikací - dobré komunikační schopnosti - ochotu vzdělávat se v oboru telekomunikací Nabízíme: - zajímavou práci v dynamickém odvětví - možnosti individuálního růstu a sebevzdělávání - možnost ovlivňovat a spoluvytvářet nové služby a produkty Podmínky: - řidičský průkaz sk. B - trestní bezúhonnost - čeština aktivní - mateřština Kontakt: Pohorská Romana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

OneSide s.r.o.

Lokalita pracoviště

Havlíčkovo nám. 3, 252 19 Rudná, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici počítačových sítí a systémů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

3.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OneSide s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OneSide s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému