Přejímací technici servisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRUCK UNION, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - přejímací technici servisu.

Místo výkonu práce: Podhradská 3, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1/2 roku) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: 10-ti denní, 3x odpolední směna (St-Pá 14:00-22:00 h), 7x ranní směna (So-Pá; z toho So-Út 7:00-15:00 h a St-Pá 6:00-14:00 h), 4 dny volna (So-Út). Náplň práce: příjem a zpracování zakázek, styk se zákazníky, komunikace se zásobovacím oddělením. Požadujeme: organizační, řídící a komunikační schopnosti, odolnost proti stresu, znalost problematiky oprav nákladních a přípojných vozidel, znalost NJ, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz sk. B, C a E, profesní průkaz výhodou, znalost problematiky skladového hospodářství, prokazatelná zkušenost na obdobné řídící pozici, PODMÍNKOU práce v oboru a praxe min. 3 roky! Nabízíme: služební vozidlo i k osobnímu používání, služební telefon, měsíční prémie až 30 %, podíl na hospodářském výsledku, stravenky v nominální hodnotě 85 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na náhradní díly, zvýhodněná cena PHM - MN. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

Společnost

TRUCK UNION, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Podhradská 2239, 350 02 Cheb 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

29.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRUCK UNION, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRUCK UNION, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému