Brusič na CNC brusce na kulato

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASTRA MOTOR spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů - brusič na cnc brusce na kulato.

První kontakt: telefonicky nebo e-mailem Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich. Víte, jak se vyrábí na setiny? My vyrábíme na mikrony! Měříte mikrony? My jejich desetiny! Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. A taky spousty skvělých strojů, přístrojů a měřidel. Některé máme dokonce jako jediní v Evropě! Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené – mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho. kontakt Náplň práce: - Broušení „na kulato“ tvrdokovových polotovarů nástrojů na klasické i CNC brusce - Měření a kontrola délkových, průměrových a úhlových rozměrů pomocí standardních měřidel (pasametr, mikrometr, posuvka) - Měření a kontrola průměru, házivosti a ovality na jednoúčelových měřidlech (mechanické, laserové) - Vykazování práce do IS pomocí čárových kódů - Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci - Základní předepsaná údržba stroje - Práce na posunování limitů schopnosti procesu broušení na kulato (efektivita, kvalita, rozměry atd.) - Pravidelné školení a workshopy Co nabízíme: - Stabilní a zajímavou práci - Nadstandardní pracovní prostředí - Špičkové technologie - Zajištění stravování - Bonusový motivační program - Skvělý kolektiv a spousty výzev! Co požadujeme: - Některé technologie máme jako jediní v Evropě, takže nejdůležitějším předpokladem je ochota se učit a zdokonalovat. - Výuční list v oboru brusič nebo obráběč kovů, případně min. 2 roky praxe ve strojírenské firmě na této nebo podobné pozici. - Zkušenosti s broušením na kulato na klasických strojích i CNC výhodou - Znalosti CNC programování v systému FANUC výhodou - Znalost čtení výkresové dokumentace - Práce na směny - Schopnost týmové spolupráce - Časová flexibilita

Lokalita pracoviště

Firemní 703, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Brusič kovů v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Brusiči nástrojů a kovů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 150 - 175 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASTRA MOTOR spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASTRA MOTOR spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému