bazénový servisní technik/elektrikář/instalatér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Interglobal EURO, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - bazénový servisní technik/elektrikář/instalatér.

kontakt emailem: kontakt, potřebné předpoklady: pracovitost, samostatnost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost a smysl pro detail, zodpovědnost za provedenou práci, výborný přístup k zákazníkům, praxe alespoň 2-3 roky, řidičský průkaz B, náplň práce - montáž a údržba bazénů, zajišťování pravidelného servisu, práce s MAR. Pracovní doba 8-17:00, PO - PÁ . Nabízíme: pestrá a zajímavá práce, školení v ČR i v zahraničí, dobré platové podmínky, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu, příspěvek na dopravu

Společnost

Interglobal EURO, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Radotínská 1497, 252 28 Černošice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Instalatér, topenář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Interglobal EURO, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Interglobal EURO, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému