Inženýři v oblasti tištěné elektroniky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELON Technologies s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - inženýři v oblasti tištěné elektroniky.

Místo pracoviště: - Stankovského 1643, Čelákovice 250 88 Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Přijmeme specialistu v oboru tištěné elektrotechniky se zaměřením na vysoce přesnou sítotiskovou výrobu, mikroelektroniku, nanomateriály a vývoj elektrotechnických polymerů pro pracoviště v Čelákovicích. Požadujeme: - VŠ, AJ nutná - praxe min. 5 let v oboru Nabízíme: - práci na vědeckovýzkumných projektech - práci na HPP - pracoviště v Čelákovicích - nástup 04/2016 Zaměstnanecké výhody: - nové pracoviště - práce s moderními technologiemi

Společnost

ELON Technologies s.r.o.

Lokalita pracoviště

Stankovského 1643, 250 88 Čelákovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELON Technologies s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELON Technologies s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému