Vyučená kuchařka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední škola automobilní a informatiky hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - vyučená kuchařka.

Místo výkonu práce: Weilova č.p. 1270/4, Hostivař, 102 00 Praha 102 SŠAI přijme do škol. jídelny vyučenou kuchařku. Požadavky: vyučení v oboru, praxe 3 roky, samostatnost, zodpovědnost, pozitivní přístup ke všem zákazníkům (studentům) a ostatním pracovníkům. Požadujeme zdravotní průkaz a výpis z rejstříku trestů. Sociální program: příspěvky na stravné, příspěvek na penzijní fond a jiné. Nabídky písemně, součástí nabídky bude životopis. Kontakt: Palásková Kateřina, - tel.: kontakt - e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Weilova 1270, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola automobilní a informatiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola automobilní a informatiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému