33220 Obchodní zástupci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - 33220 obchodní zástupci.

Naše společnost ATG s.r.o. hledá zájemce o práci na pozici Obchodní zástupce. Termín nástupu: dohodou První kontakt e-mailem či telefonicky ve všední den 9 - 16 hod PRACOVNÍ NAPLŇ: - Podpora stávající obchodní sitě a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí - Komunikace se zákazníky a obchodními partnery - Příprava nabídek a obchodních smluv - Obchodní dohled při realizaci zakázek - Sledování vývoje trhu a konkurence - Aktivní účast na výstavách a konferencích, setkání s distriburoty a (potenciálními) zákazníky POŽADUJEME: - SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření - Zkušenost s prodejem výrobků strojního charekteru a/nebo služeb technického zaměření - AJ na pokročilé úrovni (minimálně C1), RJ či jiný světový jazyk na komunikativní úrovni výhodou - Dobré komunikační a koordinační schopnosti - Zkušenosti s obchodem v rusky mluvících zemích výhodou - Znalost oboru NDT výhodou - Flexibilita a ochota cestova i mimo EU - Řidičský průkaz (skupina B) - aktivní řidič NABÍZÍME: - Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané ve svém oboru - Práce na plný úvazek - Částečně flexibilní pracovní doba, jednosměnný provoz - Jazykové kurzy (AJ) - Společenské akce - Zaškolení v NDT - Nadstandardně přátelský kolektiv - Zajímavá a pestrá práce včetně služebních cest, získání cenných zkušeností a znalostí ATG (Advanced Technology Group s.r.o.) s hlavním sídlem v Praze, je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 20 let v oboru NDT (nedestruktivní testování) a dalších speciálních procesů. ATG s.r.o. tvoří páteř skupiny ATG Group, jejíž členové se nacházejí v řadě ekonomicky významných lokalit a své produkty dodávají do zemí EU, Ruska, Blízkého východu a Perského zálivu. Jedním z hlavních produktů společnosti ATG je vývoj a zakázková výroba zařízení a komplexních systémů pro defektoskopické zkoušení dílů zejména z leteckého, automobilového, petrochemického a strojírenského průmyslu. Dále poskytujeme školení odborného personálu (NDT, školení průmyslových inspektorů aj.), NDT služby a také průmyslové inspekční činnosti. Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. Více informací o společnosti naleznete na kontakt

Společnost

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému