Obsluha balící linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Trenkwalder a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - obsluha balící linky.

Hledáme pracovníky pro LEGO Production s.r.o. Jedná se o obsluhu balících linek. Nabízíme: - měsíční prémie až 3 500 Kč - další příplatky až 7 Kč/hod na odpolední směně - 150% za práci ve svátek - dotované obědy za 14 Kč - 25 dní dovolené - nákup LEGO výrobků za zaměstnanecké ceny - fittness V případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení smlouvy, případně také karierní postup na zajímavější a lépe placenou práci.

Společnost

Trenkwalder a.s.

Lokalita pracoviště

Jutská 2779, 272 01 Kladno 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Balič v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Trenkwalder a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Trenkwalder a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému