slévárenský dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOVOSVIT MAS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) - slévárenský dělník.

dobrý zdravotní stav - práce je v prašném a hlučném prostředí, ochotu k fyzické práci, možnost zaučení se na více pozic, což vede ke zvýšení kvalifikace a zvýšení mzdy, výhodou je pracovní historie - např. 2-3 roky na jedné pozici, nemusí mít nic společného se současnou prací (slévárna), předností jsou kvalifikované osoby - vazačský průkaz, svářečský průkaz, průkaz na VZV, jeřábnický průkaz, propadlé průkazy lze v Kovosvitu obnovit, nástup možný ihned - na dobu určitou, podnikové stravování, dovolená navíc, kontakt: zaslání životopisu nebo vyplnění dotazníku na vrátnici KMAS

Společnost

KOVOSVIT MAS, a.s.

Lokalita pracoviště

náměstí Tomáše Bati 419, 391 02 Sezimovo Ústí 2 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Slévač v oboru Těžba, zpracování surovin a hutnictví
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOVOSVIT MAS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOVOSVIT MAS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému