OSTRAHA administrativní budovy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - ostraha administrativní budovy.

Místo výkonu: České Budějovice Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí domluvě na telefonním čísle kontaktpí. Fuksová. Na ostrahu administrativní budovy v Českých Budějovicích přijmeme spolehlivé pracovníky na zajištění ostrahy a chodu vrátnice. * ostraha svěřených prostor * zajištění chodu vrátnice * pochůzky * komunikace s návštěvami * drobná administrativa * práce v 12ti hod. směnách (denní/noční) Co od vás očekáváme * čistý TR * samostatnost a spolehlivost * ochotu pracovat ve směnném provozu Co vám nabízíme * veškeré zázemí * dlouhodobé uplatnění * uniformu * příjemné a moderní prac. prostředí * odpovídající finanční ohodnocení

Společnost

INDUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská tř. 16, 370 10 České Budějovice 10, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník detektivní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému