Obchodník - prodejce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STAVOSPOL, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - obchodník - prodejce.

Požadavky * SŠ/VŠ vzdělání - obor stavební * dobré znalosti MS Office (zejména Excel, Outlook) * proaktivní a iniciativní přístup Pracovní náplň * komunikace se zákazníky (osobně na prodejně, telefonicky) * práce s pokladnou a hotovostí * zpracovávání cenových nabídek * poskytování základního poradenství o nabízeném sortimentu * udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky * kontrola a archivování prodejních dokladů * doplňování zboží na prodejně * sledování stavu zásob v informačním systému * objednávání chybějícího zboží * rychlé a včasné vyřizování požadavků a reklamací od zákazníků * zajišťování kompletního poprodejního servisu pro zákazníky Kontaktní osoba: Fantová Kateřina, v případě zájmu zašlete životopis a e-mail: kontakt

Společnost

STAVOSPOL, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Obilní 751, 643 00 Brno 43, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 800 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STAVOSPOL, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STAVOSPOL, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému