Javascript/HTML5/CSS3 Developer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Citationtech, SE hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - javascript/html5/css3 developer.

Místo výkonu práce: Strakonická č.p. 1199/2d, Hlubočepy, 150 00 Praha 5 Jste zkušený vývojář aplikací pro web a můžete ukázat příklady své dosavadní práce. Více než dobře ovládáte Javascript, HTML5, CSS3 a responzivní webový design. Jste zvyklý používat moderní technologie a nástroje pro web jako LESS, React, Bower a Grunt. You like developing web based products and you have proven examples of previous work. You are more than good at HTML5, CSS3, Javascript and responsive web development. You are used to use modern web technologies and tools as LESS, Bower, Grunt, ES6. Kontakt: Tomáš Kavan - tel.: kontakt - e-mail: kontakt - osobní kontakt po přechozí telefonické/emailové dohodě

Společnost

Citationtech, SE

Lokalita pracoviště

Strakonická 1199, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Citationtech, SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Citationtech, SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému