Dělníci v potravinářském provozu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajči plus, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech - dělníci v potravinářském provozu.

Náplň práce: smažení a balení bramborových lupínků. Požadavky: manuální zručnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost. Vzhledem k dopravní dostupnosti vhodné pro uchazeče z blízkého okolí. Nabízíme možnost zajištění dopravy z vybraných míst v okolí Slavičína. Nabízíme práci v české firmě s 20letou tradicí, práci v malém, přátelském kolektivu. Pracovní doba: 6-14:30, 14:30-23, případně soboty dle potřeby provozu. Výhody: stravenky, příspěvek na dopravu, pracovní oděvy, motivující prémie. Telefonicky Po-Pá 7-15.

Společnost

Krajči plus, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Slavičín 140, 763 21 Slavičín, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajči plus, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajči plus, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému