Produkt specialist - výroba TV !!GREENFIELD!!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přípravy a realizace investic, inženýringu - produkt specialist - výroba tv !!greenfield!!.

Do nově zavedené zahraniční společnosti v Plzni, zaměřené na výrobu televizorů, otevíráme výjimečnou karierní příležitost, na pozici: PRODUKT SPECIALIST Váš profil: - VŠ vzdělání technický směr (FEL výhodou) - povědomí o výrobním prostředí televizorů, praxe velkou výhodou, - AJ na komunikativní úrovni - zájem o působnost na pozici spojené s častou komunikací a organizací - komunikativní schopnosti, technické myšlení, energičnost Náplň práce: - nabytí a rozšiřování znalostí o produktech společnosti a jejich technických parametrech - proniknutí do technologie výroby - specializace na produktové portfolio - spolupráce s obchodním oddělením ohledně posuzování technických parametrů a kapacity výroby - komunikace s vedením společnosti a zahraničními kolegy v AJ Nabízíme: - šanci startu zajímavé kariéry - přátelský přístup a vstřícné zaučení do odborné specializace - mzdové ohodnocení rostoucí dle zkušeností - vzdělávací a jazykové kurzy - zaměstnanecké slevy na TV Zájemci o bližší jednání k uvedené pracovní příležitosti, zašlete prosím Váš životopis na kontakt

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému