Zámečník/zámkař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zámečnická pohotovost s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - zámečník/zámkař.

Místo výkonu práce: Praha Náplň práce/činnost společnosti: Společnost Zámečnická pohotovost s.r.o. se zabývá otevíráním zabouchnutých a zamčených dveří, montážemi závor, mříží a rozvor, zavíračů dveřního kování, výměnou zámků lištových a dozických, cylindrických vložek, popř. návrhy generálních systémů, vyjmutí zlomeného klíče, přestavby a sjednocení vložek, opravy po vloupání, opravy dveřních součástí a poradenství v oblasti zabezpečení. Očekáváme od Vás: - základní škola s praxí v oboru zámečník/zámkař nebo SOU v oboru zámečník - manuální zručnost, časová flexibilita, spolehlivost a fyzická zdatnost - čistý trestní rejstřík - řidičský průkaz sk. B - osobní automobil velkou výhodou - znalost práce na PC výhodou/základní - orientace v technické dokumentaci výhodou - ochota pracovat i v noci Nabízíme: - benefity při realizaci vybraných zakázek - motivující finanční ohodnocení v závislosti na vykonané práci - možnost zvyšování kvalifikace formou školení - samostatnou i týmovou práci Způsob prvního kontaktu: - telefonicky: od 9:00 do 21:00 - e-mailem - osobně

Společnost

Zámečnická pohotovost s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

24.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zámečnická pohotovost s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zámečnická pohotovost s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému