Technik/čka oddělení Vývoje a údržby nástrojů - Asistent/-ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech - technik/čka oddělení vývoje a údržby nástrojů - asistent/-ka.

Co Vás u nás čeká: Příprava inspekčních dokumentů; Záznamy a archivace dokumentů, jejich oběh; Nové činnosti/schvalování vyřazení z používání, registrace rozpočtu; Řízení vnější výroby – řízení vnější výroby, nákup služeb mimo podnik; Řízení nových projektů – tvorba vývojového plánu, tvorba denních záznamů oprav výrobních nástrojů, dodavatelské možnosti; Dohled nad účastí svěřených pracovníků na pravidelných školeních – plánování a zpracování výsledků; tvorba vlastních školících materiálů a školení podřízených; Správa náhradních dílů, vedení záznamů o specifikacích nástrojů a vedení záznamů o příjmu a výdeji náhradních dílů; Psaní denních hlášení. Jaké znalosti byste měli mít: Minimálně SŠ vzdělání, strojírenské zaměření výhodou; Znalost technické dokumentace výhodou; Ovládání programu MS EXCEL; Samostatnost, důslednost, flexibilita. Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Co Vám nabízíme: Měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií; 13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus); Firemní stravování, stravenky v hodnotě 90,- Kč; Příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc dle odpracovaných let; Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody. Životopisy zasílejte v českém i anglickém jazyce!

Společnost

SUNGWOO HITECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 895, 720 00 Ostrava 20 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNGWOO HITECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému