Kameník stavební - leštění, řezání, lepení, zpracování kamene

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOP GRANITE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kameníci, řezači a brusiči kamene - kameník stavební - leštění, řezání, lepení, zpracování kamene.

Místo výkonu práce: Újezd č.p. 66 Smilovice 294 42 Luštěnice Jedná se o odvětví ušlechtilé kamenické výroby. Zakázkové zpracování přírodního kamene – dlažby, obklady, schody, parapety, kuchyňské a koupelnové desky, obklady krbů... Leštění, řezání, lepení aj. Tvořivá a zajímavá práce. Práce určená pro technicky zdatnou a šikovnou osobu. Požadujeme: ŘP skupiny B výhodou, jeřábnický průkaz a průkaz VZV výhodou zkušenost s opracováním přírodního kamene vyučení technického nebo stavebního směru, případně středoškolské. Nabízíme: práci v kamenické firmě stálý pravidelný plat s motivujícím finančním ohodnocením - docházkové a motivační bonusy, mimořádné odměny koncem roku možnost přesčasu, profesního a platového růstu

Společnost

TOP GRANITE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Smilovice 66, 294 42 Luštěnice (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Čeština - základní porozumění

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP GRANITE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP GRANITE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému