Bezpečnostní pracovník/JE Dukovany

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - bezpečnostní pracovník/je dukovany.

Náplň práce: ozbrojená ostraha jaderné elektrárny kontrola vstupujících a vystupujících osob kontrola vnášených a vynášených předmětů a materiálů kontrola vjezdu a výjezdu vozidel ochrana a střežení objektu (obchůzková činnost) obsluha technických, signalizačních zařízení a závor Požadujeme: ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen) bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů bez záznamu dobrou fyzickou zdatnost psychickou odolnost (nutnost absolvovat psychodiagnostické vyšetření) zdravotní způsobilost pro práci v noci, nepřetržitém provozu, osvědčení o získání zkoušky profesní způsobilosti – dílčí kvalifikace „Strážný 68-008-E“ podmínkou zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání sk. D podmínkou (minimální věk pro získání zbrojního průkazu 21 let) doložení pracovní historie za posledních 5 let Nabízíme: perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace práci na hlavní pracovní poměr (zkušební doba 3 měsíce) příspěvek na údržbu výstrojních součástek proplacení části nákladů spojených se získáním zbrojního průkazu proplacení části nákladů spojených se získáním osvědčení o získání zkoušky profesní způsobilosti - dílčí kvalifikace „Strážný 68-008-E“ po odpracování 12ti měsíců stabilizační příspěvek

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G4S Secure Solutions (CZ), a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému