Operátor Call centra (poskytování asistenčních služeb)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ÚAMK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor call centra (poskytování asistenčních služeb).

Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: email - kontakt Komunikativní znalost AJ či NJ, základní znalost dalšího jazyka výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu (včetně víkendů, svátků, atd.), uživatelskou znalost práce na PC - Word, Internet, Outlook, velmi dobré komunikační dovednosti Výhody - možnost zvýhodněných rekreačních pobytů v ČR i v zahraničí, výrazná sleva na produkty společnosti

Společnost

ÚAMK a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 500 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ÚAMK a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ÚAMK a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému