Prodavači klíčů a zámků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ING. PETR DEDEK - DEPEKALK hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - prodavači klíčů a zámků.

Místo výkonu práce: Praha 5 - Zličín Pracovník bude uveden do problematiky klíčů a autoklíčů a bude provádět jejich výrobu a prodej. Kromě toho bude uveden do problematiky zámkové techniky a bude ji nabízet (možno později i včetně montáže). Plat motivující a není omezen. Kontakt: Dedek Petr - tel.: kontaktkdykoliv po dohodě - e-mail: kontakt - osobně: kdekoliv po dohodě

Společnost

ING. PETR DEDEK - DEPEKALK

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ING. PETR DEDEK - DEPEKALK výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ING. PETR DEDEK - DEPEKALK o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému