Programátor systému Promotic

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor systému promotic.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt Hledáme pracovníky zabývající se vývojem, projektováním a nasazováním systémů v oblasti průmyslové automatizace. POPIS POZICE - Vaši náplní práci bude podílet se na vývoji vizualizačního SCADA/HMI systému PROMOTIC. PROMOTIC Je komplexní SCADA objektový softwarový nástroj pro tvorbu aplikací, které monitorují, řídí a zobrazují technologické procesy v nejrůznějších oblastech průmyslu. PROFIL KANDIDÁTA Hledáme kandidáty, kteří mají minimálně středoškolské vzdělání technického směru. Měli by mít dobrou znalost Microsoft Visual C++ a znalost technologií COM/DCOM, XML je pro ně výhodou. Kvůli občasné komunikaci se zahraničním zákazníkem je důležité, aby se kandidát dokázal domluvit anglicky. A pak něco z klasických povahových rysů: - schopnost algoritmického a objektově orientovaného myšlení - aktivní přístup, kreativita, samostatnost, zodpovědnost - snaha zdokonalovat se a učit se novým technologiím A co Vám nabízíme my? - zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu - finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností uchazeče a dle dosahovaných výsledků - možnost dalšího vzdělávání a profesionálního i platového růstu A hlavně - možnost projevení své vlastní kreativity a svých nápadů! Termín nástupu: doho

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému