Softwarový/á specialista/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VESCONTROL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - softwarový/á specialista/ka.

Místo výkonu práce: Janáčkova 1903/11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Náplň práce: realizace projektů řídících systémů parních turbosoustrojí po celém světě, tvorba aplikačních programů pro řídící systémy se specializací na turbosoustrojí, testování SW, provádění FAT a Loop testů rozvaděčů řídících systémů, úpravy a vedení technické dokumentace a podkladů k ŘS, uvádění do provozu, servis a diagnostika řídících systémů. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (automatizace), komunikativní znalost AJ (znalost dalších jazyků výhodou - technická), znalost programování PLC SIEMENS - STEP 7/WinCC (PCS 7 a jiné výhodou), zkušenosti s tvorbou SW, příp. algoritmů (v oblasti turbosoustrojí výhodou), vyhláška 50, řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat do zahraničí (včetně dlouhodobých výjezdů na cca 2,5 měsíce), zájem o další vzdělávání a ochota sdílet zkušenosti s kolegy, profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědost, pečlivost. Nabízíme: ojedinělý motivační program, příspěvek na dovolenou až 20.000,- Kč/rok, možnost seberealizace a osobního růstu na projektech po celém světě, příjemný pracovní kolektiv, jistota stabilního zaměstnání v české firmě, pružná pracovní doba, home office a jiné nadstandardní výhody. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

Společnost

VESCONTROL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Janáčkova 1903, 350 02 Cheb 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VESCONTROL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VESCONTROL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému