Elektromontér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VCES a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - elektromontér.

NÁPLŇ PRÁCE: * montáž a opravy komplexní elektroinstalace včetně přezkoušení vodičů před montáží * montáž elektrické instalace do ohebných hadic, rour a lišt včetně osazování krabic všech druhů a typů * zapojování instalace * montáž silových kabelů l KW, přístrojů do 10 A , spínačů, zásuvek a vidlic, jističů, ovladačů, přepínačů, relé, transformátorů, rozvaděčů; montáž usměrňovačů, elektrospotřebičů a svítidel * zkoušky elektroinstalace po dokončení provádění výchozích revizí HLEDÁME: * kandidáty s výučním listem v oboru provozní elektromontér, elektromechanik nebo absolvent čtyřletého studijního oboru, příp. mechanik silnoproudých zařízení, ideálně s praxí * držitele osvědčení o odb. způsobilosti pro činnosti určené vyhl. 50/1978 Sb. * aktivní řidiče (s ohledem na práci v různých regionech ČR) * spolehlivé a precizní kolegy vysokým pracovním nasazením a odpovědným přístupem k práci CO NABÍZÍME: * zázemí stabilní společnosti * perspektivní zaměstnání * motivující finanční ohodnocení * výhody sociálního programu společnosti (týden dovolené navíc, možnost čerpání volna na dobrovolnické činnosti apod.) * pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení MÍSTO PRACOVIŠTĚ: * stavby společnosti v rámci ČR TERMÍN NÁSTUPU: * ihned

Společnost

VCES a.s.

Lokalita pracoviště

Poříčí 870, 517 01 Solnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VCES a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VCES a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému