Vedoucí prodejny prodejny PLANEO Elektro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FAST ČR, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - vedoucí prodejny prodejny planeo elektro.

Požadavky: zkušenosti z maloobchodního prodeje min. 2 roky v oboru elektro výhodou, kušenosti s vedením kolektivu min. 10 lidí, min. středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC (MS Excel, internet atd., SAP výhodou), ŘP sk. B, prozákaznický přístup a orientace na výsledky, výborné komunikační, prodejní a manažerské dovednosti, ozitivní myšlení, chuť pracovat a učit se novému, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost Náplň práce: kompletní řízení chodu prodejny a zodpovědnost za její výsledky, vedení a motivace zaměstnanců, jejich výběr a zaškolování, plánování docházky, řízení skladových zásob včetně inventarizace, objednávání zboží, cenotvorba, monitoring konkurence, práce s vnitropodnikovými informačními systémy, aktivní oslovování zákazníků, nabídka a prodej výrobků, doplňkového zboží a služeb zákazníkům, aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pobočkové sítě, obousměrná komunikace s centrálou, regionálním manažerem Nabízíme: práci v zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti, směnnost krátký-dlouhý týden, propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání,reálnou možnost kariérního a profesního růstu, motivační výdělek dle vlastních schopností, neformální firemní kulturu, přátelský kolektiv, atraktivní zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky, zvýhodněné úvěry pro zaměstnance, dodavatelské soutěže, firemní oblečení Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, nutné úvést "VEDOUCÍ OTROKOVICE"

Společnost

FAST ČR, a.s.

Lokalita pracoviště

Otrokovice, Otrokovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FAST ČR, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FAST ČR, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému