Policista / policistka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajské ředitelství policie kraje Vysočina hledá vhodného kandidáta na pozici Vrchní referenti Policie ČR - policista / policistka.

Místo výkonu práce Vrchlického 46, Jihlava. Krajské ředitelství policie kraje Vysočina nabízí volná služební místa policistů/policistek se zařazením v pořádkové, dopravní a cizinecké službě policie. Pro přijetí do služebního poměru je nutné splnit podmínky dané zákonem o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů. Bližší informace naleznete na internetových stránkách kontakt v menu Nabídky a zakázky, Volná místa, Možnosti uplatnění u Policie České republiky. V případě Vašeho zájmu stát se policistou České republiky zašlete žádost o přijetí do služebního poměru spolu se strukturovaným životopisem na naši emailovou adresu kontakt .

Společnost

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Lokalita pracoviště

Vrchlického 2627, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 960 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajské ředitelství policie kraje Vysočina výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajské ředitelství policie kraje Vysočina o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému