Odborný pracovník v oblasti statistiky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ACREA CR, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti statistiky - odborný pracovník v oblasti statistiky.

Místo práce: Krakovská č.p. 1392/7, Praha 1 e-mail: kontakt Analytická softwarová společnost v centru Prahy s dlouhou a úspěšnou historií hledá do analytického oddělení kolegu. Předpokládané dovednosti: - systematičnost a přesnost - schopnost vystupovat na prezentacích a při výuce - anglický jazyk na komunikační úrovni pro odborný kontakt a překlady - profesní znalost MS Office - znalost statistických metod - základní znalost programování - znalost softwaru IBM SPSS výhodou Náplň práce: - konzultační činnost - analýza dat a datamining - výuka statistických metod a softwaru - příprava marketingových a prodejních podkladů a pomůcek - průběžné sledování novinek v oboru - příprava výukových materiálů Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - pracoviště v centru Prahy - příjemný kolektiv - firemní benefity - podpora vzdělávání i osobního růstu - sdílení know-how přední světové softwarové a analytické společnosti - nástup možný ihned

Společnost

ACREA CR, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Krakovská 1392, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Statistik v oboru Věda a výzkum
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti statistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ACREA CR, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ACREA CR, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému