Tester/ka webových prezentací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SABANERO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - tester/ka webových prezentací.

Do našeho týmu hledáme specialistu na pozici: Tester webových prezentací Náplň práce: - Analýzy funkčnosti - Kompletní uživatelské testování dokončených webových prezentací - Evidence chyb a následné retestování opravených chyb - Úzká spolupráce s týmem vývojářů Požadujeme: - Pečlivost, nadhled, spolehlivost, rozhodnost a cílevědomost - Proaktivní přístup - Znalost tvorby webů, postupy - Znalost testovacích metod (uživatelské rozhraní) - Grafické cítění a schopnost vcítit se do myšlení uživatelů - Všeobecný přehled v oblasti IT - Výborné analytické a komunikační dovednosti - Logické myšlení - Schopnost práce v týmu - Znalost webových prohlížečů a MS Office - Praxi v IT min. 1 rok Nabízíme práci v zaběhnuté a stabilní společnosti. Motivační platové ohodnocení. Práci v přátelském kolektivu. Možnost vzdělání a růstu. V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na adresu kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.

Společnost

SABANERO s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 207, 1 2 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SABANERO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SABANERO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému