Projektoví inženýři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu - projektoví inženýři.

Pracovní náplň: * vedení přidělených projektů – zodpovědnost za termíny, technickou správnost a agendu projektů * spolupráce a zajištění komunikace s vývojovými odděleními závodů Mubea * spolupráce a komunikace s výrobou a oddělením kvality při startu nových produktů * vývojová podpora kvality při vzorkování pro zákazníky * podpora vývoje při provádění a vyhodnocování zkoušek na výrobcích, zejména dynamických zkoušek * provádění kontinuálních zlepšovacích opatření, zvyšování produktivity, procesní FMEA, ABC analýzy atd. Co po Vás požadujeme: * VŠ technického směru * zkušenosti v oboru (ideálně automotive)/prací na projektech výhodou * znalosti statistiky, zlepšovacích metod v kvalitě a procesech, nástroje Six Sigma výhodou * znalost programů MS-Office * znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni Co od Vás očekáváme: * iniciativu, flexibilitu * ochotu cestovat Co Vám můžeme nabídnout? * zajímavou, stabilní a motivující práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti * motivační finanční ohodnocení * pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní dobu * jazykové vzdělávání * možnost kariérního postupu a rozvoje * stravenky a další zaměstnanecké benefity Váš strukturovaný životopis prosím zašlete na e-mail kontakt

Společnost

MUBEA - HZP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní 3137, 796 01 Prostějov 1 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUBEA - HZP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUBEA - HZP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému